Realizujemy proekologiczną filozofię miejsca w cudownej przestrzeni. Hasło Willi Strzelnica to: Człowiek blisko natury.
 • Wita Państwa serdecznie Willa Strzelnica.

  Kompleks położony jest w pięknym kaszubskim lesie dębowo-bukowym około 1 km od centrum miasta Kościerzyna oraz 3 km od jeziora Garczyn. Obiekt znajduje się w centrum rekreacyjno-sportowym, gdzie mają swój początek ścieżki do Nordic Walking oraz liczne trasy rowerowe.

  onas

  Doskonała lokalizacja, wspaniałe walory otoczenia, zapach bukowych drzew i powiew świeżości lasu, czynią z tej okolicy wyjątkowa oazę dla spokojnego zdrowego wypoczynku. Obiekt Willi to historyczne miejsce doskonale zaprojektowane posiadające pokoje gościnne, apartamenty, restaurację i salę konferencyjną. Cały budynek wraz z przyległym terenem jest ogrodzony i monitorowany. Nie brakuje tu różnorodności krzewów i drzew, bliskie sąsiedztwo rezerwatu przyrody tworzy szczególny klimat i atmosferę. Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Mile widziani są goście z kraju i z zagranicy. Również rezerwacje grupowe są możliwe. Przez cały rok obsługujemy również grupy zagraniczne.

  onas_2

  Szukasz  spokoju w kameralnej atmosferze i planujesz aktywnie spędzić czas. Piękna polska „złota jesień”, grzybobrania, spacery, nordic walking, liczne ścieżki rowerowe umilą Państwu spędzanie czasu i pozwolą na zregenerowanie sił. Miłośnicy kajakarstwa mogą liczyć na duży wybór tras kajakowych.  Naszym Gościom zapewniamy komfortowy pobyt i udany odpoczynek. Do Państwa dyspozycji są wygodne pokoje i apartamenty. Gwarantujemy troskliwą , miłą obsługę, wysoki standard i kameralny wypoczynek.

  Zapraszamy przez cały rok do wypoczynku  w naszym obiekcie oraz popróbowania  naszej wyśmienitej kuchni kaszubskiej.