Realizujemy proekologiczną filozofię miejsca w cudownej przestrzeni. Hasło Willi to: Człowiek blisko natury.
 • Oferta sal szkoleniowych

  Firma Art Projekt z siedzibą w Kościerzynie wynajmuje sale już od 2009 roku. Nasze sale szczególnie polecamy przy organizacji szkoleń, kursów językowych, rekrutacji, spotkań większych grup, prezentacji usług czy towarów, oraz do pracy biurowej. Sale nasze mieszczą się w samym centrum kompleksu leśnego 2km od centrum miasta Kościerzyna. Do właściwego prowadzenia zajęć oraz do efektywnego nauczania konieczna jest optymalna ilość narzędzi i odpowiednie miejsce. Przestrzeń, którą oddajemy do dyspozycji naszych klientów charakteryzuje następujące cechy:

  I Standard akademicki
  II Przyjemna kameralność

  Proponujemy przystępne ceny, dobre wyposażenie sal szkoleniowych, konferencyjnych, profesjonalną obsługę sal oraz solidne zaplecze gastronomiczne. Naszą ofertę można wzbogacić indywidualnie w zależności od potrzeb.

  Zarówno drobna przerwa z kawą, herbatą i ciastkami jak i pełen catering w formie bufetu jest u nas możliwy.

  Nasze atuty:
  1.Dobra lokalizacja sali 5 min od centrum Kościerzyny, 60 km od Trójmiasta.
  2.Sale rezerwujemy bez wstępnych opłat.
  3.Sale mają przeznaczenie szkoleniowe.
  4.Przejrzystość i elastyczność naszych ofert względem Państwa zapotrzebowania.

  Cel naszej działalności:
  Chcemy być dostępni dla wszystkich klientów-zarówno dla tych którzy podejmują z nami stałą współpracę, jak i takich, którzy szukają sali sporadycznie na różnorodne spotkania.
  Sale nasze można wynająć na godziny.

  Cennik:

  SALA  1 GODZINA 1 DZIEŃ SZKOLENIOWY/8 GODZIN ZEGAROWYCH
  sala 50 osób 600 zł netto
  sala 15 osób 35 zł netto 240 zł netto
  sala 12 osób 25 zł netto 200 zł netto

  Rezerwacji dokonujemy „na słowo”. Do naszego kalendarza rezerwacji wpisujemy Państwa dane z wypełnionego formularza rezerwacji. Rezerwacja ważna jest, aż do odwołania z Państwa strony. Anulowanie rezerwacji powyżej 7 dni przed terminem nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami. W przypadku odwołania rezerwacji kilka dni przed terminem, mamy wówczas prawo domagać się zapłaty 100% wartości rezerwacji na mocy umowy jaką Państwo z nami zawierają.

  Podane ceny obowiązują na na rok 2017/18.