Realizujemy proekologiczną filozofię miejsca w cudownej przestrzeni. Hasło Willi Strzelnica to: Człowiek blisko natury.
 • Rowerem przez Kaszuby

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Różnorodność krajobrazu oraz rzeźby terenu sprawia, że okolice Kościerzyny to doskonałe miejsce do uprawiania turystyki rowerowej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Amatorzy górskiej jazdy upodobają sobie zapewne kaszubskie wzgórza okolic Kościerzyny i Wieżycy. Sieć szlaków rowerowych nie jest tu nadzwyczaj rozwinięta, ale można skorzystać ze szlaków pieszych, których nie brakuje, a które obejmują najpiękniejsze rejony Szwajcarii Kaszubskiej. Okolice Kościerzyny to najciekawsze szlaki rowerowe, zlokalizowane są w rejonie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Trasy przebiegają przez najcenniejsze przyrodniczo tereny parku, dzięki czemu turysta ma możliwość bezpośredniego obcowania z bogactwem przyrody tych miejsc oraz podziwiać wyjątkowy krajobraz jak np. okolice Jeziora Wdzydze na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Jazda na rowerze ma ponad sto lat historii, do dziś kojarzy nam się z poczuciem wolności i młodości, rower to od zawsze symbol postępu i odnowy. Jego użycie staje się coraz popularniejsze nie tylko wśród dzieci, ale także wśród młodzieży i ludzi w średnim wieku, na codzienne pedałowanie przyszła już w zasadzie moda. Willa jest przygotowana na przyjęcie rowerzystów, zapewniamy specjalne ceny, przechowanie rowerów oraz podstawowe narzędzia do serwisu rowerów.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Na miejscu mamy dostępne mapy topograficzne najbliższych okolic. Serdecznie zapraszamy na Kaszuby.